| anonim_4396 a întrebat:

Filme cu copii sau tineri care au probleme psihice si / sau care au o minte sclipitoare?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Forrest Gump
The imitation game
Beautiful mind
Matilda
What`s eating Gilbert grape
Rain man

| faramatania a răspuns:

Mindscape (Anna 2013), Good Will Hunting (1997),The Perks Of Being A Wallflower (2012),Just Jim (2015),It's Kind Of A Funny Story (2010)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tocmai am urmarit filmul IT’S KIND OF A FUNNY STORY. L-am gasit pe internet asa CAŁKIEM ZABAWNA HISTORIA. A fost foarte frumos. Cu subtitrare.

| Dervbt a răspuns:

Suicide room este un film de succes.

| Knifeing a răspuns:

Legion serial, a inceput anul asta si are 5 episoade

| Cristiu_Andreea_1989 a răspuns:

Încearcă dr.Park,este despre un om care are probleme psihice dar este fff deștept