| AndreiHuh a întrebat:

Filme gen the mechanic, parker, the accountant, point break stie cineva?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filme acțiune:Criminal (2016),Triple 9 (2016),Sicario (2015),Suburra (2015),Rampage (seria/2009/2014/2016),Brother (2000),Hacker (2016),White House Down (2013),Olympus Has Fallen (2013),London Has Fallen (2016),Blood Father (2016),Marauders (2016),Mechanic: Resurrection (2016),Dead Man Down (2013),Jack Reacher: Never Go Back (2016),Bastille Day (2016),Collide (2016)

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Guest
Olympus/London Has Fallen
Seria 007
Jack Reacher: Never Go Back
Jason Bourne
Hitman / Agent 47
Seria Transporter
13 hours
Lone Survivor.

| UrsuletUUU a răspuns:

1.Mechanic: Resurrection 2016=Este vorba despre ..Arthur Bishop a crezut că și-a lăsat în urmă trecutul criminal, când dușmanul său cel mai periculos îi răpește iubirii vieții. Acum, el este obligat să călătorească prin toată lumea pentru a comite trei asasinate imposibile, făcând ce face el cel mai bine, să pară accidente. 2.The transporter Refueled =Este vorba de..Frank Martin este cel mai experimentat si abil transportator din cati se pot gasi. Mizele au crescut, iar tehnologiile au evoluat, insa aceleasi trei reguli se aplica: niciodata nu schimbi intelegerea, fara nume si niciodata nu deschizi coletul. Frank isi da seama ca a fost pacalit, dupa ce e angajat de duplicitara, dar seducatoarea Anna. Impreuna cu cele trei ajutoare ale sale, Anna l-a rapit pe tatal lui Frank, pentru a-l santaja pe acesta sa rapuna un grup de rusi care fac trafic cu fiinte umane. Frank va ajunge sa-si incalce toate regulile pentru a-si salva tatal. SPER CA TE-AM AJUTAT! Cu ce am putut ca nu prea ma pricep la filme!