| Letacika a întrebat:

Filme sau seriale paranormale. fundita?

4 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Filme pur si simplu nu am timp sa vad in fiecare zi un serial mai bine ma uit la un film bun cand am timpwinking

| FastAndFurious a răspuns:

Seriale si le gasesti pe vplay.

| ILoveTacos a răspuns:

Ambele big grin.Am vazut foarte multe file paranormale pana acum,dar imi plac mult si serialele precum Mesaje de dincolo,Supernatural,Mediumul,Fenomene stranii si Vanatorii de fantome. happy

Filme paranormaletonguearanormal Activity, The others, Poltergeist, Signs, Super 8

| iulianiasi a răspuns:

Eu aleg serialele paranormale deoarece astea ma tin in suspans.iti recomand serialele paranormalebig grin. fundita?