| Clara120 a întrebat:

Filmul Death Note 2(The last name) a aparut? Si apropo:cate filme sunt? Doua sau trei?

Răspuns Câştigător
| Mitchi a răspuns:

Hey...daca ti-as fi vazut intrebarea mai devreme as fi raspuns...dar acum am vazut-o.laughing Sunt 3 filme.Al 3-lea se numeste "L Change The Wordl".Le poti descarca, dar nu cred ca vei gasi subtitrare in romana.:d

3 răspunsuri:
| Clara120 explică:

De ce naiba nu-mi raspunde nimeni?! Parca se presupunea ca TPU=toti pentru unul.Parca se presupunea ca trebuie sa ne ajutam!

| Clara120 explică:

Aaa! Gata.Lasati,lasati.Va multumesc pentru "raspunsurile voastre pretioase", care m-au ajutat ff mult.Lasati,ca m-am informat si am aflat si singura. Oricum va multumesc mult pentru "ajutorul acordat".

| Clara120 explică:

Hey Mitchi mersi, dar am gasit.Dar merci oricum.Vad ca esti singura care sa incumetat sa-mi raspunda si mie.:d