| Dhdhbfbc a întrebat:

Filmul 'Prizonieri', e ceva de el?

Răspuns Câştigător
| litere123 a răspuns:

Merită văzut. E un film ce îți captează atenția și te ține în suspans până la sfârșit. După cum spune și titlul "Prisoners tonguerizonieri" este vorba de doi copii ce sunt răpiți și șansele lor de scăpare sunt slabe. Vizionare plăcută!

7 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Da.

| Ineys a răspuns:

Da, l-am vazut. Actori de prima mana ( Hugh Jackman si Jake Gyllenhaal ).
E d-ala cu plot, dar nu pot sa-ti zic mai multe ca-ti dau spoiler.

| Petre4488 a răspuns:

Da, l-am vazut de 2 ori

| mirceakitsune a răspuns:

Nu

| Dhdhbfbc explică (pentru mirceakitsune):

Cred ca nici nu stii filmul doar te bagi in seama aiurea.

| mirceakitsune a răspuns (pentru Dhdhbfbc):

De unde știi tu că eu nu l-am văzut?
l-am văzut odată, și nu e nimic de el.

| mirceakitsune a răspuns:

Păi du-te dra#u, frate, ai spus dacă e ceva de acel film, nu ai spus că suntem obligați să spunem da coa#e, deci tu ești acel prost