| Brigi_Salanki_1993 a întrebat:

Are filmul Prizonieri(Prisoners) 2013 continuare?

4 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Nu. Sfârșitul a fost lăsat ambiguu în mod special, final deschis cum se spune, fiecare crede ce vrea, că a fost sau nu găsit de Loki. Însă am auzit că fusese filmat un final în care Keller este descoperit de Loki și au renunțat la el ca să dea filmului un aer mai interesant.
"In an interview with screenwriter Aaron Guzi. kowski (dacă-i normal, TpU, ca robotul corector să nu te lase să scrii numele unei persoane cu k!) it is explained that an ending where Keller is found by Loki was actually filmed, but was deliberately decided against in favour of a more ambiguous ending"
http://movies.stackexchange.com/......in-the-end

| Sn4k3 a răspuns:

Nu, dar cred ca l-a gasit la sfarsit pentru ca l-a auzit cand a tipat.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu.

| abcddcba a răspuns:

Nup