| dandelion a întrebat:

Funda celui care îmi dă niste filme bune de văzut recent apărute, de dragoste, comedii sau chiar mai serioase! Dar nu horror-uri sau seriale! Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nesquik98 a răspuns:

Pai nu stiu scrie si tu pe google filme online 2011.

| sexyblondutza a răspuns:

Sherlock Holmes: A Game Of Shadows, Mission: Impossible - Ghost Protocol, New Year's Eve, The Rum Diary, In time, What's Your Number? etc

| Betterfly a răspuns:

Iti recomand rock'n'rolla...super distributie, actiune.umor.si mult british accent :X

| Andrey_Allecs_1997 a răspuns:

"Man in black 3", "Madagascar 3", "The dark knight rises" si "The expendables 2"