| MaRiaSmilee a întrebat:

FUNDA! Cine se uita la Jurnalele Vampirilor?
Imi puteti spune cateva episoade in care apare Lexi?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Lexi e printre preferatele mele. happy
Pai a aparut in Sezonul 1 :,, 162 Candles''(episod)
In sezonul 2 :,,The Dinner Party''
Iar in,,Bloodlines '',,, Masquerade'',,, Rose'',,, Katerina'' si,, The End of the Affair'' a fost doar mentionata. happy

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Sezonul 1(162 Candles)
Sezonul 2(Masquerade),(Rose),(Katerina),(The Dinner Party)
Sezonul 3(The End Of The Affair),(Ghost World)
Sezonul 4(We’ll Always Have Bourbon Street ),(Because The Night)

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

In sezonul 1 episodul 8 aici a muritsad, sezonul 2 episodul 15, sezonul 3 episodul 7, sezonul 4 episodul 8

| Temari95 a răspuns:

Buna,iubesc serialul acestalove struckpai Lexi a aparut in sezonul 1 episodul 8 aici a muritsad, sezonul 2 episodul 15, sezonul 3 episodul 7, sezonul 4 episodul 8