| fffandreeea a întrebat:

Funda!:)cine stie filme sau film cu vampiri. dar sa fie cu adolescenti. o poveste de dragoste ceva...gen http://www.youtube.com/watch?v=6SjGrkOH3V4 chiar daca e anime.acesta e serial. dar as vrea film:)

Răspuns Câştigător
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Da de unde, Bulss. Vezi ca nu stii nimic? Amurgul are 5 parti dintre care numai trei sunt lansate deja; in noiembrie anul asta se lanseaza a 4a si in noiembrie anul viitor se lanseaza a 5a. Care nu sunteti documentati nu va bagati aiurea pe aici ca sa introduceti oamenii in eroare.

3 răspunsuri:
| SweetyHeart4u a răspuns:

Lory iti spun sincer tot ce stiu despre twilight.NU e adevarat nu are 5 nici 6 are doar 4, din care prima parte din sfarsit s-a lansat cauta filme xlino,este povestea de dragoste intr e o fata bella muritoare si un nemuritor Edward vampir fiind acesta, dar ea se leaga cu un lup din clanul Quileute, nevrand se renunte la niciunul dar sa se transforme in vampir.Prima parte din al 4 lea film este cu sfarsitul cand moare,dar baga edward multa morfina si se trezeste, inghetandusi ochii, ultima parte fiindc cand isi deschide ochii si ii are rosiiwinking poti citi cartea cu amandoua partile din al 4u-lea film, bafta

| SweetyHeart4u a răspuns:

Scuze nu ochii,corpul pe dinauntru, toate organele, nu mai bat

| Bulss a răspuns:

Amurgul e film cu vampiri e poveste de dragoste cu o fata Bella si un baiat vampir Edward are 6 parti filmul