| Alion a întrebat:

FUNDA! Spuneti-mi niste filme( lansate in 2010, 2011, 2012) care sa semene cu project x sau hang-over.ma intereseaza sa fie BUNE! cel mai bun film primeste funda!

3 răspunsuri:
| CersetoruVesel a răspuns:

Nu mai stiu filme dar te poti uita pe youtube la 3lar acolo comenteaza cele mai bune filme si cele mai foarte putin bune filme big grin

| Flooryn a răspuns:

Legion(2010) The Dark knight Rises(desi nu cred ca nu l-ai vazut pana acum), Otphan, Fast Five, The Raven ( mister, suspans, tot ce vrei, 2012), Abraham Lincoln Vampire hunters(merita vazut), Bad teacher(comedie! 2011), Skyfall, Madagascar 3 ( daca vrei o animatie foarte buna la care pe deasupra te pisi pe tine de ras!) Sherlock Holmes 1 si 2 ( mister, suspans, actiune, efecte vizuale fantastice), Snow white and the huntsman(2012), The amazing spider-man, Upside Down(2012, daca vrei romantism..desi nu prea cred), Mission immposible 4. Ghost protocol(2012). Iar daca vrei sfaturi pentru filmele de groaza pune intrbarea si te voi sfatui. Pe facebook daca vrei Floorin Olariu