| MeSerena12 a întrebat:

Fundita! Cine imi recomanda un film de comedie, la care sa rad cu lacrimi big grin

18 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Jackass(toate partile)

| Blackwoman27 a răspuns:

Singur acasa 3 este astazi la ora 15:00

| march a răspuns:

Yes Man

| Pisicuța a răspuns:

Singur acasa 1, 2, 3, 4
K9
Ramona And beezus
Madagascar

| Simona a răspuns:

Singur acasa 1, 2, 3, 4
merita, crede-ma

| KidOoNh a răspuns:

Poi decat sa te uiti la un film si sa se termine si sa nu il mai vezi mai bine uitate la seriale In puii mei este sambata la ora 20:30 dar vezi este in fiecare sambata si sa vezi te prapadesti de ras mai ales cu telecomandati sau cu vanghelie pa persoana fizica laughing sau fernando pa sistembig grin

| CapitanuSemafor a răspuns:

Hot Shots 1 si 2... daca nu le-ai vazut. Din pacate doar filme din anii 80 si 90 sunt "de ras cu lacrimi" cele noi nu mai au farmec sad

| andrei90tm a răspuns:

Ce fel de comedii? cele clasice precum Home Alone 1, 2, 3? ( 4-le e o porcarie ), Baby`s Day Out, etc. cele noi mi se par o porcarie. Singurul film 2010 comedia care mi s-a parut ok e Growns Up.

Numai bine!

| Nutella007 a răspuns:

Singur acasawinking

| 5p1k3 a răspuns:

Grown up - Adam Sandler sau Grows up

| Danutsa_3595 a răspuns:

Little man

| AndY_8355 a răspuns:

Singur acasa 1 si 2 dar mai ales 2 te poti uita si la singur acasa 3 si 4 dar nu-s asa bune

| FallenAngel_1726 a răspuns:

Singur acasa. 1 sau 2

| dianacoolforever a răspuns:

Pai,, Blonda de la drept 2" e super filmul eu am ras!

| ancutssa97 a răspuns:

Singur acasa 1 2 3 4 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Hangover, garantat o sa razi. Mi se pare cel mai tare film de comedie la care m-am stricat de ras.

| Crynutza_5332 a răspuns:

Scary movie3laughing

| RedFairy a răspuns:

Orice film cu Mr. Bean.