| BiciclentiuLaurentiu a întrebat:

Hai salut! Ce seriale imi recomandati avand in vedere ca am vazut pana acum Arrow,Breaking Bad,Spartacus,Prison Break, Sons Of Anarchy.Doresc ca serialele sa fie la fel de cunoscute si reusite ca cele enumerate mai sus.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Flash,Lost,Better Call Saul (spin-off Breaking Bad), GoT, Vikings, Banshee, The Sopranos și va apărea Prison Break: Sequel în 2017

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
Lost
BMS.

| stragery a răspuns:

The originals, The vampire diaries, Flash, Teen Wolf, Supernaturals