| Furnicuta000 a întrebat:

HBO GO a fost inlocuit de HBO MAX? Ca doar asta imi apare in tv. Si mai e valabila promotia cu o luna gratuita?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da, a fost inlocuit, si daca ai avut la iei inainte (cu card) ai pret mai bun.

| Furnicuta000 explică (pentru Wr3nch):

Am avut acum un an, am platit vreo 4-5 luni si apoi am oprit abonamentul. Am vazut acum ca scrie ceva de o reducere dar daca a trecut atata timp mai beneficiez de ea?

| Wr3nch a răspuns (pentru Furnicuta000):

Din pacate nu, trebuia sa ai abonament activ. Oricum, 5 euro tot e mult mai putin fata de netlflix.

| Furnicuta000 explică (pentru Wr3nch):

Da dar am inteles ca sunt mai putine filme si seriale si eu platesc deja la Netflix 10 euro...

| Wr3nch a răspuns (pentru Furnicuta000):

Sunt, dar sunt chestii pe care Netflix nu le are. Eu il am si sunt multumit.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu vad sa mai dea prima luna gratuita. E redus luna asta de la 5 la 3 euro, dar asta pentru ca nu e asa mare diferenta la noi intre hbo go si max deocamdata.