| anonim_4396 a întrebat:

Heei! Am vazut cu mama un film la tv, cam cu o luna in urma. As vrea sa revad filmul dar problema e ca nu mai stiu cum se numeste. Era vorba despre o fetita care atunci cand venea de la scoala a fost ademenita de catre un vecin pe un camp din apropierea cartierului, undeva sub pamant tipul avea o camaruta unde a intrat cu fata. Cand fata a vrut sa plece, el a omorat-o. Se pare ca tipul avea o "pasiune" pentru crime. Din cate imi aduc aminte ii bagase trupul intr-un seif, era micuta. Spre finalul filmului, ii arunca trupul la o groapa de gunoi care urma sa fie astupata, in final moare si el cazand dupa un fel de stanga in timpul iernii. Stie cineva cum se numeste filmul?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Lovely Bones (2009 cu Saoirse Ronan)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-lovely-bones-18935/

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ok,sa te uiti si la The Collectorlaughing.Nu stiu de ce am impresia ca-ti va placea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

îți amintești pe ce canal?