| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Care este filmul tau preferat? Nu conteaza genul... Chiar as vrea sa vizionez un film bun (nu stiu in ce sens, dar nu gen : vine un sarpe si-i omoara pe toti...) Bine, mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| ciprianb a răspuns:

Inception.The way back-filme psihologice

| anonim_4396 explică (pentru ciprianb):

Am vazut filmul "Inception" si a fost super (bine, a trebuit sa-l vad de doua ori ca sa inteleg unele chestii). Si ma voi uita si la The way back. Am vazut trailerul si mi se pare interesant. Mersi!

44 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight"

| anonim_4396 explică (pentru mariacris98):

E unul dintre preferatele mele.

| eugenl a răspuns:

Thor

| anonim_4396 explică (pentru eugenl):

Mersi, ma voi uita la el.

| allynutsa a răspuns:

Transformers 1,2, 3. Sherlock Holmes: a game oh shadow's 1, 2. In time. Jumper. Enjoy it:*

| anonim_4396 explică (pentru allynutsa):

Le-am vazut pe toate. Robert Downey Jr, Hayden Christensen si Justin Timberlake sunt actori foarte buni.

| MsGringer a răspuns:

Tres metros sobre el cielo.E de dragoste si drama.Nu stiu daca te intereseaza, dar iti las un link in caz ca te razgandesti;):
http://www.youtube.com/watch?v=mtM_cc4SPJI&feature=player_detailpage

| notjustajoker a răspuns (pentru MsGringer):

American history x, Shutter Island, Inception, The Departed, The Dark Knight.

| anonim_4396 explică (pentru MsGringer):

Am vazut trailerul si e super...

| MsGringer a răspuns (pentru notjustajoker):

Si ce-mi zici mie?laughing

| MsGringer a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca-ti placebig grin

| anonim_4396 explică (pentru notjustajoker):

Sunt fana Leonardo DiCaprio si The Dark Knight a fos super!

| notjustajoker a răspuns (pentru MsGringer):

Doh, am uitat ca e epoca in care omul nu mai are voie sa greseasca! Ghilotina pentru mine!

| MsGringer a răspuns (pentru notjustajoker):

Scuze,n-am stiut ca ai gresitlaughing))

| Edy_7330 a răspuns:

Knowing e bestial

| anonim_4396 explică (pentru Edy_7330):

Mersi, ma voi uita la el!

| v12345678 a răspuns:

Friends with benefitsbatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru v12345678):

Da, e super filmul. Si Justin Timberlake joaca super!

| NoSens a răspuns:

E serial si il iubesc se numeste the vampire diaries serios e superb

| anonim_4396 explică (pentru NoSens):

Si eu cred ca e superb (sunt fana Twilight), dar faza e ca nu am vazut niciun episod...

| NoSens a răspuns:

Dracula,un vampir iubaret comedie super tare...

| anonim_4396 explică (pentru NoSens):

Mersi..ma voi uita la el!winking

| madelf a răspuns:

Filme cu adolescenti:
Sex Drive, Eurotrip, Roadtrip, Transylmania, The girl next door, Extreme movie, Love Wrecked, Greta, I love you Beth Cooper, John Tucker Must Die, The Lizzie McGuire Movie, The perfect man, The House Bunny, 10 Things I Hate About You, Accepted, Another Year, Easy A, Full of It,, Legally Blondes, Lost Boys The Tribe, Raise Your Voice, Stick It, Super Sweet 16, Vampires Suck, Virgin Territory, What A Girl Wants, Wild Child, Freaky Friday
Filme psihologice:
Inception (dupa cum a spus si -ciprianb- )
Mr. Nobody
The butterfly effect 1 2 3
Knowing
The Davinci Code
Enjoy! big grin

| anonim_4396 explică (pentru madelf):

Mersi.

| TpUrOsE a răspuns:

Mie imi place filmul "Perfectiune Virtuala"- e super

| anonim_4396 explică (pentru TpUrOsE):

L-am vazut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii? In primul si primul rand, asta voi viziona. Sunt cele mai tari filme. preferatele mele de-acum incolo. Esti salvatorul meu. Tu m-ai facut sa descopar adevaratele filme. Mersi mult de tot, "frate".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu ma bucur!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cui sa-i dau funda...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Tu ai intrebat prima asa ca incep: Filmele preferate sunt..."Cazul 39","Orfana", toate filmele "O cenusareasa moderna","Printesa indaratnica" 1 si 2, "Lanterna verde","toate filmele "Harry Potter","Amurg,Luna Noua, Eclipsa, Zori de zi","Insidious"...si cam atat big grin.Acum eu te intreb:Care este filmul tau preferat sau filmele?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ale mele sunt urmatoarele:
"Harry Potter"
"Titanic"
"Twilight"
"The lord of the rings"
Acestea sunt in top, dar lista poate continua.

Si mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu multa placere!

| DeyutzaDeea a răspuns:

Silent House

| Teooooooo a răspuns:

The barber of Siberia

| soryn7777 a răspuns:

Mie imi place singur acasa 1 2 3 4 si the grudge, exorcistul, etc

| anonim_4396 explică (pentru soryn7777):

Mersi. Si mie imi plac Singur Acasa si The Grudge (a fost cel mai inspaimantator film pe care l-am vizionat)!

| karolincik a răspuns:

Filmul три метра над небом e super

| anonim_4396 explică (pentru karolincik):

Mersi. Ma voi uita la el!

| green_3524 a răspuns:

The Prestige

| Manolache_Roxy_1992 a răspuns:

Pulbere de stele.twilight.vampire diares...supernatural.parfumul povestea unei crime(e super). singur acasa 1 2 3 4 (de comedie).

| anonim_4396 explică (pentru Manolache_Roxy_1992):

Decat Pulbere de stele, Vampire diares si Supernatural (ultimele doua sunt seriale, nu?) nu le'am vazut, dar voi viziona "Pulbere de stele". Mersi

| Manolache_Roxy_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa-i vampire diares si supernatural sunt seriale.si da pulbere de stele e super.si uitate si la filmul PARFUMUL POVESTEA UNEI CRIME.sunt geniale filmele...PS:SUPERNATURAL...e horror dar e mistobig grinbig grin

| anonim_4396 explică (pentru Manolache_Roxy_1992):

Bine, asa voi face. Mersi!big grin