| catty443 a întrebat:

Hei. care stie filme de groaza si de comedie? cele mai bune filme au funda :*

Răspuns Câştigător
| LaFee a răspuns:

Comedie- Marmaduke. Si horror cu siguranta The Grudge sau House of Wax.

8 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Comedie :

Jackie chan
Singur acasa 1; 2; 3 si 4
mr bean
Canguru jack
The mask
dogs & cats - The revenge of kitty galore]
Scarie movie 1 (un pic horror si multa comedie)

de groaza :
casa celoc 13 fantome
saw 6
saw 3
Asistentul vampirului
A Nightmare on Elm Street
Humpty Dumpty
Papusa chuckie
The ring

Fundita?; x

| DiannaDia a răspuns:

Sau garceatongue

| andreeap a răspuns:

Grown Ups (comedie), Trick or Treat ( groaza, e foarte tare filmu'),

| bestialu96 a răspuns:

Liar liar... Mincinosul Mincinosilor
mi se pare cel mai tare film de comedie cu jim carrey

| ioanamaria56 a răspuns:

La comedie cred ca este "Baiatul in pijama vargata" si la groaza eu zic ca e "Alien".

| ioanamaria56 a răspuns:

Eu cred ca la comedie este "Baiatul cu pijama vargata" si la groaza cred ca este "Alien". Funda?

| Kernyng a răspuns:

Pai : de the lgertis2 the gangsters 1. 2 sau 3 dar mie imi place 3 foarte mut waka the divertis mai multe.