| Conia a întrebat:

Hei! Care stie un film la care sa plang " in hohote " in afara de Hachiko A dogs story, Anjaana anjaani? happy

Răspuns Câştigător
| bebelusa003 a răspuns:

A walk to remember (la asta am plans de fiecare data cand l-am vazut)
The Notebook
The Fountain
Sweet November
Prietenii mei elefantii( film indian, am plans ca disperatalaughing )
Vandana
Totul va fi bine (Ta Ra Rum Pum)
ultimele 3 sunt indienehappy eu sper sa-ti placa si sa plangihappy
enjoyhappy

7 răspunsuri:
| Conia explică:

"Prietenii mei elefantii" l-am vazut si eu mai demult si am plans mult... ''A walk to remember "l-am vazut mi s-a parut interesanta ideea filmului dar nu am varsat nici o lacrima. sunt filme mult mai bune happy The Notebook la fel nu am plans. Desi sunt o persoana foarte sufletista laughing

| mistikk a răspuns:

A walk to remember - o sa plangi cum nu ai mai plans niciodata crede`ma sper sa il vezi si s ate convingiwinking

| ledzeppelin a răspuns:

1.If only (cu Jennifer Love Hewit)
2.A walk to remember

| eu17 a răspuns:

Seven pounds

| NightCrowler a răspuns:

Incearca sa te uiti la A walk to remember, Dear John, The Notebook. Super filmele.winking Bafta

| zapacita05 a răspuns:

The Notebook, seven pounds

| Bullweif a răspuns:

7 pounds zic si eu...