| xrebeka a întrebat:

Hei! ce anime uri care v au placut imi puteti recomanda? pana acum am vazut naruto(sunt la zi), death note, tokyo ghoul si one punch man.

Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns:

Salut! De vreme ce nu am văzut decât Naruto și Death Note din ce-ai spus tu,ți-am dat ca exemple în primul rând seriale pe care le-am văzut și care conțin puțin romantism sau deloc-majoritatea sunt orientate către publicul masculin,cu lupte,violență,acțiune, etc. Mă rog, m-am gândit că ar putea să-ți placă, dar cum nu te cunosc, le-am ales cumva unisex...laughing Preferatele mele le găsești la începutul listei.
-Deadman Wonderland
-Soul Eater
-Black Rock Shooter
-Fullmetal Alchemist
-Chrono Crusade
-Ao no Exorcist
-Yu Yu Hakusho
-Boondocks
-Hellsing
-Hell Girl
-Shaman King
-Blood +
-D. Gray-Man
-Inuyasha
-Afro Samurai
-Cowboy Bebop
-Detective Conan
-Full Metal Panic!
-Trigun

1 răspuns:
| punktum a răspuns:

Deci, eu am trei categorii de animeuri. Lung, mediu si scurt. In categoria "lung" preferatul meu este Naruto (inclusiv shippuden), far ti-as putea recomanda One Piece (pare plictisitor la primele episoade, dar este destul de tare); in categoria "mediu" preferatul meu este NANA, dar iti mai recomand D.Gray-man. In categoria "scurta" preferatul meu este Zankyou no Terror, iti recomad si Your lie in April.