| crinutza_8429 a întrebat:

Hei ce filme noi are Orlando Bloom?

3 răspunsuri:
| StillLoveU a răspuns:

Pai: New York, I Love You din 2009
Sympathy for Delicious 2010
Main Street 2010
si urmeaza sa scoata acum in 2011: The Good Doctor si The Three Musketeers.
iar 2012: The Laureate si mult asteptatul: The Hobbit: Part 1 in care e superbul Legolas love struck. mare pacat ca nu mai e in Pirates of the Caribbean... sad

| gabi45 a răspuns:

Credeam ca in ziua de azi toata lumea a auzit de wikipedia unde scrie despre cariera vedete in ce filme a jucat in ce an etc.dar se pare ca tu mi-ai demonstrat contrariul

| adriana18 a răspuns:

Chiar ca e pacat ca nu mai joaca in piratii din caraibe cryingcrying