| PinkBubblegum a întrebat:

Hei^^ Ce seriale gen "Pretty little liars" imi recomandati?
Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| babypowder87 a răspuns:

Buna, mie imi place foarte mult serialul Awkward, ti-l recomandhappy

1 răspuns:
| tammyta a răspuns:

Pai, avand in vedere ca eu ma uit la pretty little liars pe v-play, iti recomand filme de pe v play, dar le poti gasi si pe alte site-uri, iti recomand "kyle xy","the vampire diares", "two and half men" si ca tot vorbim despre "pretty little liars", iti sugerez sa citesti carea, cati subiectul filmului este total diferit de ce a scris autoarea.Vizionare placuta!