| Inejbrekker a întrebat:

Hei! Imi puteti recomanda niste filme cu adolescenti cu puteri? Dar as vrea sa nu fie facute mai devreme de anul 2000... eu am vazut The darkest minds, The covenant, Chronicle, The push, The jumper. Altele decat acestea. Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Flash (serial, 2014), I Am Number Four (2011), Race to Witch Mountain (2009), The Maze Runner (2014/2015/2018), The Sorcerer's Apprentice (2010)Ender's Game (2013), Project Almanac (2015), Hancock (2008), Seconds Apart (2011), Inception (2010), Code 8(2019),Divergent...
O sa iti placa si Super 8 (2011)...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Inejbrekker explică (pentru floresdemayo):

Am vazut jumatate din filmele mentionate de tine si sunt bune, deci cu singuranta vor fi si celelalte. Merci!