| guiwenneth a întrebat:

Hei!:* imi spune si mie cineva un serial sau mai multe idei de seriale la care sa ma uit? care credeti voi ca v-a placut mai multhappy sau de care stiti ca e foarte bun si vizionat de multi oameni.nu-mi spuneti de(The vampire diaries,pretty little liars,supernatural,prison break,american horror story,teen wolf,lie to me,ghost whisperer,dexter,the walking dead,house md,merlin, hannibal)deoarece le-am vazut/le urmareschappy...m-am gandit sa incep breaking bad...ce parere aveti? e bun serialul? cel mai rapid si convingator raspuns primeste funda happy

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Gossip girl, white collar, dallas nou

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Iti recomand Being Human sau Teen Wolf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Walking Dead.

| Nanami利 a răspuns:

Pai cum nu vrei dexter sau prison break...pe langa astea iti recomand Spartacus, e al 2-lea serial al meu preferatlove struck

| IustinDiac a răspuns:

Incearca "Under the dome".

| Annya206 a răspuns:

One Tree Hill ( ramane preferatul meu ), Games of thrones ( la fel unul dintre preferate ), Legend of the seeker, The Menthalist, Flash Foward.
Cat despre breaking bad, nu stiu ce sa zic, cel putin pe mn.subiectul nu ma convinge.
Sper ca macar unul dintre ele sa-ti placa!

| OlteanOana1964 a răspuns:

Iti recomand Desperate HouseWives
Este super tare serialul.
O comedie foarte tare. Trebuie sa il incerci..mai ales episoadele 9 si 10 din sezonul al 4-lea

| OlteanOana1964 a răspuns:

Iti recomand Desperate HouseWives
Este super tare serialul.
O comedie foarte tare. Trebuie sa il incerci..mai ales episoadele 9 si 10 din sezonul al 4-lea

| PurSiSimpluEu65 a răspuns:

Ncis los angeles, rizzoli and isles breakout kings, csi miami, breaking bad, the originals, ncis ancheta militara:*