| Tory92 a întrebat:

Hei, imi spuneti si mie un serial gen Gossip girl? Funda happy

Răspuns Câştigător
| ElleAhx a răspuns:

The Carrie diaries
10 things I hate about you
Awkward
2 broke girls
One tree hill
Revenge
Desperate housewives
Sper ca te-am ajutat big grin

| Tory92 explică (pentru ElleAhx):

Despre ce este vorba in 90210?

| Tory92 explică (pentru ElleAhx):

Merci, dar despre ce este vorba in 90210?

| ElleAhx a răspuns (pentru Tory92):

Tot ca si gg. Adolescenti la liceu in Los Angeles, povesti de dragoste, drame. E destul de interesant. Daca iti plac genul asta de seriale, ti-l recomand big grin

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The O.C., The Carrie Diaries

| didiidreew a răspuns:

Pretty Little Liars love struck e genial facut dupa serialul Gossip Girl e mai genial este vorba despre 5 fete una dintre ele "disparuta"iar dupa un an ii gasesc cadavrul fetele se despart pana la inmormantarea luii Ali fata moarta.ele incep sa primeasca mesaje cu amenintari semnate cu -A este superr sa te uiti :*

| Vergy666 a răspuns:

Jurnalele vampirilor e superhappy
si micutele mincinoase