| Dulceac_Andreea_1995 a întrebat:

Hei
Stie cineva cand apare ep 8 sez 6 teen wolf?
Mz anticipat

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Teen Wolf - va trebui întâi să apară ep.7, sez.6 pe 10 Ian. 2017/US→11 Ian. 2016/la noi
http://www.imdb.com/title/tt1567432/episodes?season=6&ref_=tt_eps_sn_6
apoi cu ep.8, mai vezi peste o săptămână, dacă va apărea pe IMDb, iar dacă nu, probabil că va fi amânat, din vreun motiv.

3 răspunsuri:
| alexandra_8523 a răspuns:

Sezonul 8 episodul 6 din Teen Wolf apare peste 8 zile, adica pe 17 ianuarie. Foloseste tvshowtime acolo iti spune totul, exact.

| alexandra_8523 a răspuns:

Mai exact, peste 8 zile, 19 orehee hee

| luciannicolae95wow a răspuns:

Am verificat pe IMDB, nu specifica data lansarii acestui episod.