| daraa a întrebat:

Hei! Stie cineva daca va apare o continuare la filmul Vampire Academy? (si daca da cand?)

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Seria de 6 carti ar putea fi ecranizata. al 2 lea film, ''Frost bites'' e in discutii. Studioul spunea in martie ca totul tine de cat de bine se va descurca la box-office primul film. Daca totul merge bine, ar putea exista un sequel in 2016.

1 răspuns:
| AndreeaMaria5627 a răspuns:

Eu am citit cartile, iar actiunea din Vampire Academy este in prima carte. Am inteles ca nu se stie sigur daca va mai fi o continuare, depinde de vizualizarile si de fondurile lor