| KoreaJapan a întrebat:

Hei, stiu ca sunt ca mare pentru chestii din astea, dar vreau sa stiu daca exista un site cu episoadele din clubul lui mickey mouse(problema este ca nu ma refer la cel de pe disney channel, ci era mai demult pe tvr 1 un desen animat cu acelasi nume in care mickey era prezentator sau ceva de genul la o emisiune ceva si in public se aflau personajele lui disney : hades, alba ca zapada, peter pan etc). Si nu vreau raspunsuri de genul,, cauta pe google" sau sa imi dati link-uri cu episoade din desenul ala pentru copii de pe disney junior.

Răspuns Câştigător
| JIJ a răspuns:

Cred ca stiu despre care spui tu, clubul lui mickey mouse se traducea in romana dar in engleza se numeste house of mouse, cauta cu numele asta(house of mouse) pe google videoclipuri si gasesti in engleza episoade. sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| KoreaJapan explică:

Nu tot nu intelegeti. era un spectacol,mickey prezentator,in public se aflau peter pan, timon si pumba si altii creeati de walt disney. nu este asta despre care tot vorbiti, am pus intrebarea de 3 ori si tot cam asa mi s-a raspuns si o mai pun odata si daca tot nu merge ma dau batuta.

| KoreaJapan explică:

Tanyakoarg,te iubesc,pecat ca nu e in romana. esti singura care a inteles, prima data nu vasusem decat un comentariu si nu ti l-am vz pe al tau. dar mersi, mi-era dor de el si vroiam sa il arat si verisoarei mele de 8 ani.

| KoreaJapan explică:

Am gasit in romaana. va rog sa ma felicitati laughing

| LoRyCyKu a răspuns:

Www.peteava.ro e 100% acolo.am frate de 3 ani si de acolo ii pun desenele astea.

| JIJ a răspuns:

Felicitari happy

| l0kel0ke a răspuns:

Era cu pluto? big grin Daca nu era cu Pluto nu pot sa te ajut sorry sad

| l0kel0ke a răspuns:

Felicitari laughing

| DyDyEu a răspuns:

Pai eu stiam ca este sambata si duminica pe Tvr1 de la 9 dimineata, dar is la fel ca pe disney numai ca pe alt canal.