| Dobrescu_Amalia_1997 a întrebat:

Hei,tocmai m-am uitat la eisodul 11, sozonul 3 din Lucifer, nu are nici o legatira cu episodul anterior din acest sezon. Imi poate explica cineva ce se intampla?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Arata ce s-a intamplat cu el cand a ajuns prima oara in Los Angeles. Daca te-ai uitat si nu te-ai prins.

| JackR a răspuns:

Probabil ca ai ratat primul minut, in care scrie mare pe ecran "2 August 2011 A.D.", adica cu 5 ani inainte de evenimentele din episodul 10.
A fost un episod de legatura intre parte 1-a din sezonul 3 (ep. 1 -10) si partea a 2-a, care va incepe pe 22 ianuarie (ep. 12-22)

| Denision a răspuns:

Hei
Poate sa fie o incurcatura de episoade laughing

| Alex1992buc a răspuns:

Din cauza ca esti foarte draguta. da-mi add pe Facebook