| Andruuu a întrebat:

A fost un film parca duminica pe Diva Universal cu o fata careia i-au divortat parintii, iar mama ei vitrega era insarcinata, iar sidney asta facea numai prostii si mama vitrega o scotea mereu din belele, moare bunicul lui Sidney si ea canta la chitara! Cine stie dau funda?!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mom Dad and Her(2008)-Mama,tata şi ea http://www.cinemagia.ro/filme/mom-dad-and-her-mama-tata-si-ea-31833/

1 răspuns:
| kleorys a răspuns:

Ceau m am informat pentru tine si uite ce am gasit: Filmul se numeste: Mama, tata si ea (Mom, Dad and Her) 2008

Sydeny Foster, o adolescenta de 15 ani este trimisa sa petreaca vara alaturi de tatal sau si noua lui sotie, Emma. Aceasta decizie este luata de mama sa, adusa la culmea disperarii de comportamentul schimbat-or si destructiv al lui Sydney. La inceput, adolescenta se simte exclusa si abandonata, dar in scurt timp se formeaza o legatura stransa intre ea si mama sa vitrega, care asteapta cu infrigurare momentul nasterii primului sau copil. Datorita acestei relatii cu Emma si nasterii bebelusului, Sydney va reusi sa vindece ranile pricinuite de divortul parintilor sai.

Sper ca te am ajutat!