| 德尼莎 a întrebat:

Hei TPU! Am nevoie sa ma ajutați sa găsesc un film. Era vorba despre unii care aveau o putere ciudată, gen se hrăneau cu teama și durerea oamenilor. Ei numeau asta "aburi". În film era și o fetita de culoare care era la fel ca ei doar ca mai puternică. Fetita se împrietenește cu un tip Dan de care da în timp ce își folosea puterile. Dan numea asta "strălucire". Nu știu sa explic dar sper ca ma puteți ajuta sa găsesc filmul. Mulțumesc :*

5 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Cred ca filmul se numește The New Mutants

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doctor Sleep 2019 https://www.imdb.com/title/tt5606664/

| 德尼莎 explică (pentru anonim_4396):

Da asta e. Mulțumesc frumos^^

| Zuzu1991 a răspuns:

Deschizi televizorul
te uiti la stiri
si vezi autoritatile cum se hranesc, cu teama si durerea populatiei
asta e filmul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru 德尼莎):

Cu placere, Mi-a placut filmul