| LoveTenis a întrebat:

Hei TPU.

As vrea sa ii intreb ceva pe cei care vizioneaza Pretty little liars ..Intr-un episod dar cam la inceput cam cred ca in sezonul 1 sau 2 sau 3 era o parte in care Caleb facea dus, iar mama Hannei nu trebuia sa afle ca Hanna l-a adus pe Caleb sa locuiasca acolo si cand Hanna e in baie mama ei intra, si ea trebuie sa intre sub dus unde era Caleb..Atunci inca nu era impreuna cu Caleb din cate imi aduc aminte.Am nevoie sa stiu care e episodul acela...Va rog mult!

Fundita si la ceilalai vot!

1 răspuns:
| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

E episodul ala cand Rick il omoara pe fratlele lui Daryl si dupa se bat si dupa vin zombii la ei in baza si il omoara pe Ed si pe sora lu blonda aia.