| Elena5874 a întrebat:

Hei TPU,
ce film a fost aseara pe protv de la 22:30?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ccdg97 a răspuns:

Filmul de aseara se numea "The island" sau "Insula". Un film foarte bun, l-am vazut si eu a 2-a oara aseara.

8 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Insulaa foarte frumos filmullove strucklove struck

| Exxtremus a răspuns:

Gone in 60 seconds ( Dispari in 60 de secunde ) Cu Nicolas ScagewinkingL-am vazut totlaughing

| kasty a răspuns:

Pericol iminent
happy
Fundoiul te rog

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Insula. love struck

| ANdrei19899 a răspuns:

Pericol absolut a fost si ca sa te comving iti dau un site unde poti afla: http://tv.kappa.ro/PRO-TV/25-08-2012.html fundita? si vezi mai injos ca arata.

| DeeaDeutzaTha a răspuns:

Insula. Ffff frumos filml, l-am vazut tot si mi-a placut la nebunie. Funda? big grin

| Magmarei a răspuns:

Ai putea sa te uiti la programul TV de ieri pe net ca acolo sigur scrie... Oricum filmul sa numit,, Insula''. Datab viitoare sa te uiti pe net ca aici astepti ceva pana vine un raspuns asa e mai rapid...big grin