| Ivonaa a întrebat:

Hei TPU, ce filme mai pentru adolescenți cu adolescenți știți? Ceva de genul filmului 'LOL'!
Fundă!

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

The Wild Child
17 Again
Mean Girls [ 1, 2 ]
18 Year Old Virgin
Keith [ cam lacrimogen la final, dar merita vazut big grin ]
What`s you Numer?
The Vow
Something Borrowed [ nu este chiar cu adolescenti, dar actorii sunt tineri, si este unul din filmele mele favorite big grin ]

Vizionare Placuta, si sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| stefioctavia a răspuns:

Incearca gossip girl, the last song, american pie, college, she's the man, wild child, 17 again, jumping the broom, just my luck, the weeding date, it's a boy girl think, eu cand vreau sa fluier, fluier, the vampire diaries, i am number four.succes la vizionare.

| Draaaaven a răspuns:

The Legend of Awesomest Maximus

| atssuka a răspuns:

Buna! iti recomand serialul Heartstrings sau You're beautiful, sunt foarte dragute! le poti gasi peteava happy

| Jessica08 a răspuns:

Pariu cu viata

| Bujo27 a răspuns:

Project X - foarte tare!