| Floricikpurpurie a întrebat:

Ce parere aveti despre cei din Pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Pacat ca adevaratii artisti nu sunt recunoscuti pentru vocile si melodiile lor originale, daca nu erau cristi, Vlad si ceilalti care ma faceau sa rad nici nu ma uitaam tongue funda?tongue

11 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Mă dezgustă serialul acela.

| Crucified a răspuns:

Pişoarcele alea din pariu cu viaţa de numiţi voi cântăreţe? Plus că dorian popa are faţa caraghioasă, doar un pumn în măsele îi lipseşte.

| Crucified a răspuns:

Le numiţi*
scuze.

| Rakanishuu a răspuns:

Parerea mea este ca imi respira aerul degeaba.

| Almássy a răspuns:

O porcarie comerciala.
''vedete'' care se nasc dupa ce isi arata curu la televizor si mai canta cateva ''love strory'' si romante pentru vagabontii de la gara.;.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Mie nu imi plac deloc. Consider ca nu ofera un bun exemplu adolescentilor care ii urmaresc deoarece modifica realitatea intr-un mod grotesc. De aceea, toate fetele cu varsta cuprinsa intre 10 si 17 ani viseaza sa devina cantarete si sa traiasca o frumoasa poveste de dragoste cu nu stiu ce baiat de bani gata. Asta nu e realitatea, nu e viata de zi cu zi. De aceea toate au mii de fite in cap si in loc sa se preocupe pentru lucrurile cu adevarat importante sau in loc sa incerce sa isi traiasca adolescenta intr-un mod sanatos o strica urmand exemplele unor actori care sunt platiti sa manipuleze masele.

| Captoresque a răspuns:

"Pariu cu prostia".
Serialul ocupă degeaba postul pe care este difuzat. Există atâtea seriale asemenea care sunt mult mai bune decât porcăria asta de 2 lei și 10 bani. Să luăm ca exemplu Glee. Un serial de nota 15.
Și Skins. Skins, mai ales.

"Pariu cu viața" e prostia secolului, un serial plictisitor și monoton, ca toate filmele românești de altfel. O dobitocie.

Ce să spun, m-am dus să dansez și mi-am luat limba în gură cu unul. Vai, ce trăiesc pe aripile vântului.

| Moon4Lord a răspuns:

O prostie e mai rau decat teatrul cu papusi rolling on the floor

| Miihaelaaa a răspuns:

Vad ca la multi nu le place acest serial, insa eu il ador, indeosebi pe Anca si Vlad sunt un cuplu minunat atit in film cat si in viata reala.

| lorenaboboruta a răspuns:

Eu am o parere buna despre ei pentru ca sunt niste copii talentatice se dedica in ceea ce fac.

| Daniel_Vuia_1999 a răspuns:

Eu am o parere foarte buna despre ei. Ei sunt asa doar in serial nu si in viata de zi cu zi happy