| malina97 a întrebat:

Cine s-a uitat la sezonul 2 din boys over flowers? Imi puteti spune cum s-a terminat? Multumesc anticipat! Funda

2 răspunsuri:
| ForeverAB2UTY a răspuns:

Paii versiunea coreeana are decat un singur sezon format din 15 de episoade. Cea japoneza are 2 sezoane [Hana Yori Dango].In orice caz Boys Over Flowers se termina cand Jun Pyo se intoarce in Coreea cerand-o pe Jand Di de sotie la marginea marii, dar inainte ca aceasta sa spuna apar Yi Jung, Ji Hoo si Song Woo Bin prezentandu-se printr-o micla gluma : Sunt impotriva acestei casatorii. happy Si se termina uitatndu-se toti 5 la apusul soareluihappy

| monica2000 a răspuns:

Jun Pyo o ia de sotie pe Jan Di.