| AleAnyo a întrebat:

Hei, TPU, deci, eu iubesc anime-urile. Si, mai demult, dupa Minimax, dadea un canal numit A+(acum se numeste Animax, dar nu conteaza, pentru k nu se mai difuzeaza in toate orasele, si nici in orasul meu). Si, pe acel canal, dadea un anime cu niste fete, care luptau cu raul(povestea oricarui anime, de altfellaughing ), si inainte sa se lupte, faceau o chestie, si le cresteau la fiecare urechi si coada de pisica si li se punea o chestie pe picior. Si nu-mi mai maintesc cum aratau, decat una dintre ele, cea mai mica, era blonda si atunci cand se "transforma" ii aparea un costum portocaliu, si parca isi intindea mainile si se rotea cumva in aer. Si imi mai amintesc de un baiat care tot asa era "mata", doar k el era de partea raului la inceput si era cu parul negru si cu coada lunga, si era intr-un costum verde sau negru, parca si era la fel de mic ca si fetita pe care tocmai am descris-o. Imi placea foarte mult acel anime, dar nu mai stiu cum se numea. Deci, daca stie cineva, spuneti-mi si mie, plz! FuNdOi mare, gras, umflat si pufos!

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Aahahaha, ce ma mai uitam la ala cand eram mica! happy Ce vremuri...
Mew mew power se numeste.

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Tokyo Mew Mew. Ce fain a fost :X eram prin clasa a 5 a cand l-am vazut prima data happy Stiu ca preferata mea era Mew Mint ( Corina ).

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Mew Mew style, mew mew grace, mew mew power in your face! tokyo mew mew. http://www.desenesianimeonline.info/tokyo-mew-mew

| xBella a răspuns:

Mew Mew Power, sau Tokyo Mew Mew.