| BaDrihanna a întrebat:

De ce nu mai arata Animax dupa ce se termina minimax? Arata negru de ce?

Răspuns Câştigător
| Theaxniz a răspuns:

Pentru ca nu se afla in grila ta in a mea se afla pentru ca eu am digi si merg foarte multe programe merge animax separat de minimax eu ti-am zis nu prinde grila ta animax

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Probabil nu se mai inteleg cele doua programe. Am auzit ca alte persoane prind si animax. Depinde la ce retea de cablu esti. Vorbeste cu ei sa-ti puna programul. Bafta!

| Lɑяisɑ a răspuns:

Deoarece nu se mai difuzează! Sincer eu nu am cum zice EarnedMyRespect, şi eu am Digi, dar nu îmi apare Animax după ce se termină Minimax şi nu am nici separat... :-s

| juubi a răspuns:

Se termina programul.