| Sleepwalker a întrebat:

happy...imi puteti da va rog niste filme de comedie, actiune, SF orice. dar nu horrorbig grin. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Conia a răspuns:

Comedie : 50 First Dates, Eurotrip, The hangover,Just visiting. Drama : Hachiko A dogs story, Anjaana anjaani, Prietenii mei elefantii.Actiune : Resident evil.Merita vazute, crede-ma

2 răspunsuri:
| Alessandro a răspuns:

Bună.
Caută pe www.cinemarx.ro sau www.cinemagia.ro!
Pa-pa.

| zeze a răspuns:

Comedie:oameni mari si fara minte; actiune:blood and bone; sf:alien vs predator astea is preferatele mele