| emmsra a întrebat:

Hei, TPU. Legat de Teen Wolf, ce s-a intamplat cu Isaac? Ofer funda, multumesc.

2 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Nu se stie sezonul 4 pur si simplu a inceput fara el poate va aparea pe parcurs

| OaiaNinjalău a răspuns:

Isaac cica va fi infiat de Cris (sursa din niste Spoilere) dar nu cred ca mai apare ca va aparea in sezonul 2 din The Originals ( e un serial fain, dar trebuie sa vezi mai intai The Vampire Diaries) deci nu cred ca mai are timp sa joace si in Teen Wolf si The Originals!