| alina101 a întrebat:

Vreau si eu niste filme, nu seriale gen Twilight, sau Fallen in care doi baieti se indragostesc de aceiasi fata si ea trebuie sa aleaga. Nu neaparat SF dar sa fie ceva asemanator. Multumesc!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Sundown (2016),Love,Rosie (2014),The First Time (2012),Savages (2012),This Means War (2012),Very Good Girls (2013/invers aici, 2 fete se îndrăgostesc de același băiat), She's The Man (2006),Win A Date With Tad Hamilton! (2004),You May Not Kiss The Bride (2011),When In Rome (2010),Serendipity (2001),,poți să încerci și All Nighter (2017),,

| LexiEla a răspuns:

Uite.te la Noah (Noe). E un film super. E cu actrita Emma Watson in caz ca ai dificultati sa il gasesti. Nu e chiar SF dar e super. Poti de asemenea cauta topuri pe internet cu cele mai cautate filme/ topul filmelor sf, sau orice doresti.

| LoredanaS19 a răspuns:

Uită-te la filmul,, sa fie razboi " este un film dragoste-comedie care chiar merita vizionathappy

| ChaRliE007 a răspuns:

A Walk To Remember - este vorba despre 2 adolescenti care se indragostesc, baiatul a ignorat-o de mica, clasic
Disturbia - Actiune, drama tot cu 2 adolescenti, baiatul e arestat la domiciliu si langa casa lor se muta o fata cu familia sa.
Keith - Drama, foarte frumos si acesta, clasic
The Girl Next Door - o comedie cu o poveste de iubire intre 2 adolescenti.
Let Me In - Stiintifico-fantastic, este vorba despre un baiat de 13 ani si o fata vampir de aceeasi varsta.
Endless Love
Sunt cele mai bune, pls Fundahappy