| love1996 a întrebat:

Vreau si eu un horror bun.
Cat mai expicit si mai detaliat...
Mai pe scurt cel mai horror film pe care il stiti

Răspuns Câştigător
| GicaGigekGica a răspuns:

1. Akmareul boatda
2. The Conjuring
3. The Mist
Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| faramatania a răspuns:

Drag Me To Hell (2009),Omnívoros (2013),The Unborn (2009),Martyrs (2008), altele bune:The Possession Of Hannah Grace (2018),Nothing Left To Fear (2013),Lords Of Chaos (2018),Phoenix Forgotten (2017),Pyewacket (2018),It Follows (2014),No Tell Motel (2012),The Axiom (2018),etc.

| love1996 explică (pentru nimportequi):

Iti multumesc foare mult de complimentul facut.
Dar cand ai un copil de 4 ani care sare mami in sus si mami in jos, ultumul lucru la care ma gandesc este sa scriu corect din punct de vedere gramatical sau diacritic.
Si nu nu am 18 am 23.
Dar la ce complimete faci ar trebui sa iti o carte cu bune maiere.
Daca ai tai parinti nu au fost in stare sa iti explice la ce sunt bune

| DarknessDennis a răspuns:

O cupa si doua fete

| love1996 explică (pentru faramatania):

Mersi!

| faramatania a răspuns (pentru love1996):

Cu plăcere!

Răspuns utilizator avertizat