| nebunatika29 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cel mai groaznic film horror pe care l-ati vazut.

Răspuns Câştigător
| DeeAndrEeA a răspuns:

Bloody mary. am jurat ca nu o sa ma mai uit la el niciodata :-s

12 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Saw, Hellreiser, Cubul

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Uita-te in lista asta de filme horror: http://www.filmeonlinesubtitrate.ro/filme-online/groaza
Pe mine pana acum nu m-a speriat niciunul.Doar unul care l-am vazut la televizor era cu Deavoli dar numai stiu cum se numea ca sa ti-l dau pentru ca te spereai sigur a fost groaznic.
Pa, pa!

| Lacoste a răspuns:

Buna!
Silent Hill.

| Gabi_2651 a răspuns:

Pfff, nu ma pot decide. Dar iti pot face un top 3 big grin
- Dead Silence
- Urban Legends: Bloody Mary
- One Missed Call
Eu ador filmele horror, si pentru un impatimit al acestui gen e foarte greu sa spui care e cel mai bun film horror. Unele sunt foarte reusite, iar altele mai putin.
O zi bunawinking

| RarD a răspuns:

Masacru in Texas - Inceputurile

| Andr7687 a răspuns:

Room 1408

| herbalist a răspuns:

Buna am vazut foarte multe filme horror dar nu m a impresionat niciunul dar daca vrei ceva cu adevarat horror si adevarat intra pe crimetv.ro si te lamuresti mai bine (sincer daca ai probleme cu inima nu te uita)winking

| addutza a răspuns:

The grudge si am auzit ca e tare si mirrors dar nu stiu ce parte. cauta si u trailer pentru fiecare.

| troller2103 a răspuns:

The grudge 1, 2, 3, 4;] uita-te si ut love struck cel mai groznic love struck

fundita?

| marian2011 a răspuns:

Eu zic ca Somebody help me.sau House of Bones; House of Dead; Abominable. Lost boys 3 si mai sunt.n-am vazut Bloody Mary dar o sa ma uit

| liftulet a răspuns:

Sceram moovie 6