| ALEXANDRA00ALEXA a întrebat:

Hei! Twilight are 5 filme, stie cineva daca mai apare continuare la partea in care fata bellei se indragosteste de jacob? Adica sezonul 2 mai apare?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Nu mai apare, seria este formată din 5 filme, iar ultimul The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 "încheie celebra poveste despre dragoste, familie etc"/vezi aici:
http://www.cinemagia.ro/......-2-566434/

2 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Dat fiind că seria se bazează pe cărţile lui Stephenie Meyer, nu există nicio şansă să se continue şi e mult mai bine aşa.
Şi printzeso, Twilight nu e serial ca să fie împărţit în sezoane.

| MarianMrn1234 a răspuns:

Buna,din cate am citit eu o sa apara si partea a6-a a filmului dar nu cu aceeleasi personaje,