| lavyyy_6110 a întrebat:

Hei.Vine revelionul si vreau sa petrec cu prietenele mele, vreun film horror super?

6 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Destinaţi finală 5
SAW 4
Masacru în Texas

Ce crezi? Sper să-ţi placă.
Un an nou fericit!

| bogz a răspuns:

Cazul 39. E super.

| Mafia4ever a răspuns:

Drag me to hell, the rite.

| SexyAnon a răspuns:

Drag me to hell happy, cel mai bun film.

| SkyCracker a răspuns:

HeY! Poti incerca cele doua filme "The Thing". Unul e realiuzat in 1988(cred), si altul in 2011. Dar ordinea cronologica a acestora e inversa, adica il vezi intai pe cel din 2011 si apoi pe cel din 1988(cred). Eh, mie mi-a placut. Vezi un trailer pe YouTube, poate iti place. Uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=UKjErC2JLQc, e cel din 2011. Enjoy!

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand Drag me to hellwinking
bye.