| Marilenaoficial1 a întrebat:

Hei! Vreau filme gen o fata si un băiat care se urăsc încep sa se îndrăgostească...

Răspuns Câştigător
| SERIALS a răspuns:

Leap Year, l-am vazut recent, e superb, la inceput nu se inteleg, iar mai apoi se indragostesc: https://www.youtube.com/watch?v=eibCUjFYY0g
Overboard (2018)
Overboard (1987) - astea doua chiar la inceput vezi cum se urasc personajele principale, fiind din doua clase sociale diferite, iar mai apoi incep sa se indragosteasca, totul incepand de la o minciuna.
God's Own Country (2017) - personajele principale nu se prea impaca la inceput, dupa incep sa se indragosteasca.

2 răspunsuri:
| Andreeavalentinna28 a răspuns:

A walk to remember. Este unul dintre filmele mele preferate.

| Raphahope98 a răspuns:

Gigi cu Ben Affleck si Sandra Bullock(este exact ceea ce cauți garantat)