| Heidi_4120 a întrebat:

Heii! Cum vi se par castigatorii marilor premii Oscar 2011: Natalie Portman pentru cea mai buna actrita si Colin Firth pentru cel mai bun actor referindu-va la modul in care au jucat?

Răspuns Câştigător
| andreea_8478 a răspuns:

Au avut personaje foarte puternice, asa au castigat Oscarurile. Cat despre interpretare in sine am fost impresionata de Colin Firth, in filmele lui mai vechi nu ajungea la nivelul acesta (ca actor). Dar niciunul nu a depasit regulile, au adoptat stilul discret si rafinat al scolilor de actorie din Marea Britanie/SUA. Intotdeauna am apreciat o interpretare surprinzatoare care depaseste rigorile academice. Dar premiile au fost castigate de Firth si Portman datorita personajelor primite. Pe de alta parte Helena Bonham Carter a facut tot ce a fost posibil ca sa castige premii dar rolul nu a ajutat-o deloc.

2 răspunsuri:
| Chérrrie a răspuns:

Mie imi place de natalie portman si a meritat premiul...:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au jucat fenomenal.
Au meritat premiile, mi s-a parut foarte buna alegerea celor de la Oscar.