| Giuliaaa282 a întrebat:

Heii! Imi puteti spune cateva filme horror gen Howl(Urletul-2015)? Si daca nu stiti de genul ala, macar niste filme horror mai noi, faine. Funda celui mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Si mie mi-a placut filmul si am cautat filme asemanatoare, dar din pacate nu prea am gasit. Uite cateva filme horror care poate seamana putin cu Howl :
Wrong Turn 1, 2, 3, 4, 5, 6
The hills have eyes 1, 2
Cabin fever 3
The Cabin in The Woods
Venom
Vacancy 1, 2
Leprechaun : Origins
Wolf Creek 1, 2
Jeepers Creepers 1, 2
See no evil 1, 2
Evil Dead ( cel nou)
The Texas Chainsaw Massacre 1, 2, 3
Primeval
The Hills Run Red
Eden Lake
13 Eerie
Grizzly
The Descent 1, 2
The Ruins
The Breed
Wind Chill
The Thaw
Predators
Joyride 1, 2, 3
Charlie's Farm
Friday 13th
Run Like Hell
Minotaur
Rest Stop 1, 2
The Wicked. Daca vrei filme cu fantome sau poate alte filme pe care am uitat sa le scriu mai uita-te la raspunsurile mele. Vizionare placuta!

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Oarecum gen ar fi; Dog Soldiers (2002),mai poți încerca și Exists (2014),Animal (2014)

| Madesz a răspuns:

Am pus o întrebare asemănătoare pe profilul meu, uita-te.

| BlueBloodd a răspuns:

The conjuring(Traind printre demoni)-dupa o poveste reala.
Insidious 1, 2, 3.
Anabelle.

| Sheef a răspuns:

Krampus

| Miros_Adrian_2001 a răspuns:

Http://www.filmeonline2013.biz/,pe site-ul asta gasesti orice film, chiar si din 2015, de toate tipurile sunt, horror, actiune, aventura, animatie

| mariamrn16 a răspuns:

Incearca Krampus!

| Marian_Raul_1994 a răspuns:

Incearca Craciun Negru