| anonim_4396 a întrebat:

Heii! pentru cei care stiu serialul nini: afla ambasadorul ca cici e fetita selinei si daca da cum afla si ce reactie are?
multumesc anticipat :X
dau funda la cel mai explicit raspuns :*

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Da! Afla, dar nu acum. Afla prin episodul 80 si este foarte mirat! Va trebui sa se casatoreasca cu Celina. Si.prin episodul 110, dupa ce s-au casatorit, Tomas afla ca si-a abandonat fetita, ca sat nu stia.Si atunci s-a suparat foarte tare pe ea, si nu m ai vrea sa mai vorbeasca cu ea. Si se despart.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

3 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Nu nu afla deocamdata... dar era cat pe ce
Pt ca victor i`a zis lu asistenta aia ca cica fetita aia e fata lu selina si tocmai a intrat ambasadoru in camera aia. dar n`a aflat

| dya16 a răspuns:

Nu afla si acum Selina se poarta frumos cu Sisi si Victor ii face cadouri lu sisis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai o sa afle