| anonim_4396 a întrebat:

Cine este fata Celinei (Selinei) din serialul cu Nini? E adoptata, sau nascuta?

14 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Nu se stie deocamdatahappy Dar uita-te si o sa aflitongue

| TeoDoraAa a răspuns:

E foarte posibil sa fie chiar NINI...

| AlyGreenEyes a răspuns:

Dupa cate am inteles fata Celinei e nascuta de ea, nu adoptata.Nici eu nu stiu sigur cine e fiica ei dar am senzatia ca e chiar Nini!
Daca vrei sa afli continua sa urmaresti serialul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nascuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este nascuta si este Sisi pentru ca Victor i-a spus Celinei (Selinei) ca are 7 ani si Sisi are 7 ani.Deci, fata Celinei (Selinei) este Sisi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E nascuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E nascuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are cum sa fie nini
daca va amintiti pe la inceput spunea chiar ia ca mama ei e moarta si tatal ei disparut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai SISI...ca nu avea cum sa fie Nini deoarece CELINA e prea tanara...si oricum a spus ca acum 7 ani a nascut si SISI are 7 ani.

| evafanaruto a răspuns:

Cine? stiu sa-ti explic da nu inteleg ce ai scris explica mai bine okwinking?

| evafanaruto a răspuns:

Deci daca am inteles bine 100% sisi e fata celinei(selinei)telenovela aceasta a fost si pe acasa tvwinking

| xMikishor a răspuns:

Eu personal cred ca e chiar Nini:X. E nascuta

| selena_3455 a răspuns:

Fiica celinei este sici si este nascuta

| rebe21 a răspuns:

Fata selinei este nini si e nascuta