| Antonia30 a întrebat:

Heii, salut, nu stiti ceva de un nou film Twilight? Gen Breaking dawn 3 sau Twiligh 6? Adica am vazut mai multe filmulete pe you tube (intr-adevar desprinse din alte filme, CLAR), dar la toate aparea ca premiera va avea loc in 22.11.2014.Era vorba despre Jacob si Renesmee care creste mare...si Seth (fratele lui Leah), care intalneste o noua,, fata-varcolac" (care e alba cand e lup), si se indragosteste de ea...
Uitati, probabil ca multi detestati Twilight dar mie imi place mult si sper ca va continua, deci... daca stiti ceva de care sunteti siguri si ati citit undeva sau ati vazut un reportaj sau un articol, va rog sa-mi spuneti, Multumesc
App: Dau funda happy

1 răspuns:
| mahomie4life a răspuns:

Eu am citit un interviu cu Robert(Eduard) in care spunea ca nu mai filmeaza Twilight,(in revista super bravo girl), eu imi doresc o continuare.