| Mendard81 a întrebat:

Heii TPU, am terminat de curand serialul One Tree Hill si mie asa dor de el laughing Imi puteti da alte seriale in genul asta cu adolescenti etc?

Răspuns Câştigător
| AlecsaBieber a răspuns:

Gossip girl! Daca ti-a placut One tree hill nu are cum sa nu iubesti gossip girl puppy dog eyes eu sunt innebunita dupa el! Incearca-l, nu vei regreta!

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale cu adolescenți:Blue Mountain State,Awkward,Finding Carter,The O.C.,Gossip Girl,Jane By Design,Skins, PLL, The Carrie Diaries și încă două seriale, tot cu adolescenți, dar cu tentă sf.The 100, Nowhere Boys

| Sn4k3 a răspuns:

Pai incearca supernatural, e un serial foarte tare, imi pare rau ca mai am doar 1 sezon si il termin laughing. Ar mai fi si Reaper. Vizionare placuta!